Ana Sayfa / Haberler / Güncel / İdris Karael, Federasyona Seçildi
İdris Karael, Federasyona Seçildi

İdris Karael, Federasyona Seçildi

Van Demirciler Tornacılar Tamirciler ve Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı İdris Karael, Türkiye Madeni Eşya Sanatkârları Federasyonu Denetleme Kurulu Başkanlığı’na seçildi.

Van Demirciler Tornacılar Tamirciler ve Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı İdris Karael, 15’nci dönem olağan genel kurulu yapılan Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu seçimlerinde 706 oy alarak Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Denetleme Kurulu Başkanlığı’na seçildi.

Ocak 2010 tarihinde Van Demirciler Tornacılar Tamirciler ve Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na, yine mayıs ayında yapılan Van Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Seçimli Genel Kurulunda Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Denetleme Kurulu Başkanlığı’na da seçilen Karael, Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Denetleme Kurulu Başkanlığı’na seçilerek zorlu bir görevi üstlendiğinin bilincinde olduğunu ifade etti.

Karael, daha önce olduğu gibi Van’ı en iyi şekilde Ankara’da ve tüm Türkiye’de onurla gururla temsil edeceğini belirterek, “Esnaf ve sanatkarlarımızın tüm sorunlarını ve sıkıntılarını yakından bilen ve bu sorunların bizzat yaşayan bir esnaf ve sanatkar olarak sorunlarımızın çözümü için yetkililere daima önerilerde bulunuyorum. Doğuda Van ilini Ankara’da temsilen seçildiğimden dolayı mutluyum ve gururluyum” dedi.

 

www.vanhavadis.com

 

İdris Karael, Federasyona Seçildi

Hakkında khodkar

Cevaplayın

Mail adresi yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar işaretlenmişlerdir *

*

Yukarı ilerleyin