Ana Sayfa / Siyaset / Milletvekillerimiz / Mustafa Kaçmaz Hangi Partiden aday?
Mustafa Kaçmaz Hangi Partiden aday?

Mustafa Kaçmaz Hangi Partiden aday?

Mustafa Kaçmaz Hangi Partiden Aday?

2011 yılı genel seçimlerinde ilimizde muhtemel milletvekili yarışını yorumlarken, Küresini aşiretini ve bu aşiret içerisindeki öne çıkan isimleri de tartışmaya açmıştım. Yazım üzerine eski milletvekili Mustafa Kaçmaz aradı.

Siyasi dönemini, milletvekili iken Van’a ve Van halkına yaptığı hizmetleri anlattı. Yine varım diyen Mustafa Kaçmaz; “Ailemizden benim ve 2 amca çocuğumun ismi zikrediliyor. Siyasi partiler veya bazı çevreler bu şekilde aramızda ayrılık, nifak var gibi bir çaba içerisinde oluyorlar.

Ben bugün de yarında siyaset arenasında varım, mücadeleme devam edeceğim. Milletvekilliği dönemimde hizmetlerimi bilen vatandaşlarımızın da arzu ve talepleri bu yöndedir.

Osman Kaçmaz ile Ebubekir Kaçmaz kardeşler ve amcam çocuklarıdırlar. Bir aileyiz. Bizi zıtlaştırıp ayrı kutuplarda karşı karşıya getirmek isteyenler yanılacaklardır. Ben şimdilik parti olarak bir şey diyemiyorum, ancak bana yakın olacak, vatandaşımın tercih edeceği, bana teveccüh edecek bir siyasi parti saflarında aday adayı olacağım.

Kimse önümü kesemez. Kimse beni karalayamaz. Tarafsız, şaibesiz ve tertemiz siyasi geçmişimizle ayaktayım, siyasetin içerisindeyim” dedi. Usta siyasetçiliğiyle konuşan Mustafa Kaçmaz, tüm ısrarlara rağmen hangi partiden aday olacağını söylemedi ve bu konuda ipucu vermedi.

Hayırlısı olsun diyor, kendilerine siyasi yoldan ve yolculuğundan başarılar diliyoruz.

Aziz AYKAÇ

www.sehrivanhaber.com

Hakkında khodkar

Cevaplayın

Mail adresi yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar işaretlenmişlerdir *

*

Yukarı ilerleyin