Ana Sayfa / Siyaset / Milletvekillerimiz / Mustafa KAÇMAZ’a Sevgi Seli
Mustafa KAÇMAZ’a Sevgi Seli

Mustafa KAÇMAZ’a Sevgi Seli

12 Haziran’da yapılacak olan Milletvekili seçimi için seçim Bölgesi Van’a gelen MHP 1.sıra Van millet vekili adayı Mustafa KAÇMAZ, yaklaşık 1000 araçlık konvoyun katıldığı, kalabalık ile Ferit melen havaalanında karşılandı.

Bir süre VIP salonunda dinlenen KAÇMAZ, daha sonra kalabalık bir topluluk tarafından karşılandı.
1000 araçlık konvoy ile otobüs içinden halkını selamlayan Mustafa KAÇMAZ, ancak 2 saatte şehir merkezine ulaşabildi.

Cadde boyu alkış ve bayraklarla karşılanan milletvekili aday Mustafa KAÇMAZ MHP seçim bürosuna ulaştığında izdihamla karşılandı. Burada sık sık KAÇMAZ , nerede biz oradayız sloganları duyuldu.
Burada partililere hitap eden kaçmaz sözlerine “SUSAYAN GÖNÜLLERE SU SERPMEYE GELDİK ” yıllardır bana ve ekibime güvenen sevgili van halkı bizi bağrına basmıştır.

Bu kalabalığı görünce sözler boğazımda düğümlendi, bu kalabalığa seslenmek için sözler kifayetsiz kalır. Van halkına geçmişten bugüne hizmetlerim olmuştur.
Allah nasip eder tekrar seçilir isem Van’a hakettiği hizmetleri yapacağıma söz veriyorum halka hizmet hakka hizmet diye yola çıktık. Beni o kadar mutlu ettiniz,ki sizlerede binlerce teşekkür ediyorum dedi.
Yasal olarak seçime giren tüm parti ve adaylarına başarılar diliyorum, Allah kimlere nasip etmiş ise, onlar seçilecekler.Daha sonra partililer ile kucaklaşan KAÇMAZ, tebrikleri kabul etti…

Suat BARAN

www.tarafsizvanhaber.com

alt

 

 

 

 

Mustafa KAÇMAZ'a Sevgi Seli

Hakkında khodkar

Cevaplayın

Mail adresi yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar işaretlenmişlerdir *

*

Yukarı ilerleyin