Ana Sayfa / Siyaset / Makaleler / Van Tuşba Belediye Bağımsız Başkan Adayı Servet Yenitürk
Van Tuşba Belediye Bağımsız Başkan Adayı Servet Yenitürk

Van Tuşba Belediye Bağımsız Başkan Adayı Servet Yenitürk

Bağımsız Van Tuşba adayı Servet Yenitürk’ün dönüm noktası olarak gördüğü 30 Mart yerel seçim sonuçları büyük önem kazandı.

Bugün itibari ile sabahın erken saatlerinde Van Ferit Melen havaalanına binlerce sevenleri tarafından adeta başbakan R.Tayyip Erdoğangibi karşılanan Yenitürk 20 dakikalık yolu ancak Üç saatte gelebildi.

Sevenleri tarafından omuzlardan indirilmeyen Yenütürk Gördüğü ilgi karşısında Gücümüzü millettten alıyoruz allahın izniyle Halk bize güveniyor mahcup etmeyeceğiz diyerek adına düzenlenen Diren düğün salonundaki sevenlerine hitap etti.

Van’da Her Milletten katılım sağlayan Yenitürk’e destekçileri sonun kadar seninleyiz Dik Dur Eğilme Bu Millet Seninle Sloganları ile salona giriş yaptı. Sık sık sözleri kesilen Yenitürk Hiç eğilmedik dik durmk enim şiarımda var sizleyiz Allah hamd olsun gördüğüm ilgi karşısında sizleri mahcup etmeyeceğiz

Kısa kısa başlıklar….

Sayın Başbakanımız Tuşa sana emanet demişti.Van Ak Parti Tuşa ilçe başkanlığı karalama kampanyası başlatı. Hükümet ve Ak Partiyle hiç bir müsübetimiz yok.

www.vansiyaseti.com

Hakkında khodkar

Cevaplayın

Mail adresi yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar işaretlenmişlerdir *

*

Yukarı ilerleyin